30990.
452. Gelaufene Fernauktion
Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten
16 000 HUF
43,24 EUR, 47,06 USD
Fritz Mihály (1947-) 1989. "Ofotért 1949-1989 / 150 éves a fotográfia" jelzett Ag, aranyozott fém és bronz emlékérem sor (35,72g/0.835/42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP)