30997.
452. Gelaufene Fernauktion
Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten
12 000 HUF
32,43 EUR, 35,29 USD
Fritz Mihály (1947-) 1991. "Megszálló szovjet csapatok kivonulása / Pax vobis - Béke veletek / KONYEC" (2x) jelzett Ag és aranyozott emlékérem pár (31,46g/0.925/42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP) patina