1993. 10f-200Ft (11xklf) forgalmi sor "Magyarország pénzérméi" karton dísztokban, egy lapos verzió, benne 200Ft Ag "MNB" T:BU patina, a külső tok kopott, kissé sérült
Adamo FO26