1993. 10f-200Ft (11xklf) forgalmi sor "Magyarország pénzérméi" karton dísztokban, egy lapos verzió, benne 200Ft Ag "MNB" T:BU patina, a külső tok kopott, kissé sérült
Adamo FO26
1993. 10f-200Ft (11xklf) forgalmi sor, benne 200Ft Ag "MNB", "Magyarország pénzérméi" karton dísztokban T:BU patina, ragasztás kicsit elengedett Adamo FO26
1994. 10f-200Ft (11xklf) "Magyarország pénzérméi" forgalmi sor dísztokban, benne 1994. 200Ft Ag "Deák". A belső tokon a ragasztás részben elengedett. T:BU patina Adamo FO27.3
2003. 1Ft-100Ft (7xklf) forgalmi sor szettben + 20Ft "Deák Ferenc" forgalmi emlékérme, belső tok ragasztása kissé elengedett T:PP kis patina Adamo FO36.1
2004. 1Ft-100Ft (8xklf) forgalmi sor szettben, benne 2004. 50Ft "Magyarország az EU tagja" T:PP kis patina, belső tokon a ragasztás részben elengedett Adamo FO38.1