Weltweit Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 112

Amerikai Egyesült Államok 1967. Day of Aero & Astro Philately - New York kétoldalas fém emlékérem, peremében W. Germany jelzéssel (40mm) T:UNC (eredetileg PP) USA 1967. Day of Aero & Astro Philately - New York double-sided metal medallion with W. Germany mark on the edge (40mm) C:UNC (originally PP)
32681.

Rufpreis:
2 000 HUF
Amerikai Egyesült Államok 1972. Vadon élő állatok védelme - Barna pelikán kétoldalas, peremén jelzett Ag emlékérem (25,16g/0.925/38mm) T:AU (eredetileg PP) USA 1972. Wildlife Conservation - Brown pelican double-sided, Ag medallion, hallmarked on the edge (25,16g/0.925/38mm) C:AU (originally PP)
32682.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,92
20,59
USA 1976. Amerikai Forradalom Bicentenárium - George Washington aranyozott bronz emlékérem műanyag zsetonnal, eredeti lezárt fóliatokban (38mm) T:UNC USA 1976. American Revolution Bicentennial - George Washington gilt bronze commemorative medallion with plastic token, in original closed foil packing (38mm) T:AU
32683.

Rufpreis:
2 000 HUF
32684.

Rufpreis:
5 000 HUF
Amerikai Egyesült Államok 1996. George Burns 100. születésnapja / Cedars-Sinai Medical Center aranyozott bronz emlékérem, peremen THE FRANKLIN MINT jelzéssel (76mm) T:AU (PP) USA 1996. George Burns 100th Birthday / Cedars-Sinai Medical Center gilt bronze, on the edge with THE FRANKLIN MINT mark (76mm) C:AU (PP)
32685.

Rufpreis:
1 600 HUF
Amerikai Egyesült Államok DN Sigillum Collegii Nazareth Roffensis 1924 fém emlékérem márványtömbön, papírtokban (38mm) T:UNC USA ND Sigillum Collegii Nazareth Roffensis 1924 metal commemorative medallion on marbe block, in paper case (38mm) C:UNC
32686.

Amerikai Egyesült Államok DN "Sigillum Collegii Nazareth Roffensis 1924" fém emlékérem márványtömbön, papírtokban (38mm) T:UNC USA ND "Sigillum Collegii Nazareth Roffensis 1924" metal commemorative medallion on marbe block, in paper case (38mm) C:UNC

Rufpreis:
3 000 HUF
32687.

Rufpreis:
2 000 HUF
Ausztria 1857. Császári-királyi Mezőgazdasági Társaság Bécsben - Ötven éves jubileumi ünnepség 1857 kétoldalas bronz plakett. Szign.: C. Radnitzky (67mm) T:AU,XF patina Austria 1857. KK Landwirthschafts-Gesellschaft in Wien - Fünfzig Jahrige Jubelfeier 1857 two-sided bronze plaque. Sign.: C. Radnitzky (67mm) C:AU,XF patina
32688.

Ausztria 1857. "Császári-királyi Mezőgazdasági Társaság Bécsben - Ötven éves jubileumi ünnepség 1857" kétoldalas bronz plakett. Szign.: C. Radnitzky (67mm) T:AU,XF patina Austria 1857. "KK Landwirthschafts-Gesellschaft in Wien - Fünfzig Jahrige Jubelfeier 1857" two-sided bronze plaque. Sign.: C. Radnitzky (67mm) C:AU,XF patina

Rufpreis:
50 000 HUF
135,14
147,06
Ausztria 1861. Kétoldalas gyermekáldás alkalmából kiadott bronz emlékérem ADINOLPHI ET LVCRETIAE - FILIVS / HENRICVS LVDOVICVS CAROLVS MARIA HECTOR VINCENTIVS LVCCHESIVS PALLIVS RVFVS NATVS BRVNSEE IN STYRIA XIV. KAL. SEPTEMBRIS. MDCCCLXI LVSTRALI E FONTE SVSECPTVS AB HENRICO ET LVDOVICA BORBONIIS (58mm) T:XF patina, ph.
32689.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,30
105,88
Ausztria 1873. Világkiállítás Bécs 1873 - Britannia / Ferenc József Sn emlékérem füllel. Szign.: A.S. (27mm) T:XF Austria 1873. Weltausstellung Wien 1873 - Britannia / Franz Joseph Sn medallion with ear. Sign: A.S. (27mm) C:XF
32690.

Ausztria 1873. "Világkiállítás Bécs 1873 - Britannia / Ferenc József" Sn emlékérem füllel. Szign.: A.S. (27mm) T:XF Austria 1873. "Weltausstellung Wien 1873 - Britannia / Franz Joseph" Sn medallion with ear. Sign: A.S. (27mm) C:XF

Rufpreis:
4 000 HUF
Ausztria 1898. Ferenc József uralkodásának 50 éves jubileumára 1848-1898 kétoldalas, peremen jelzett Ag emlékérem. Szign.: Anton Scharff (7,99g/26mm) T:AU,XF patina, kis karc Austria 1898. 50th Anniversary of Franz Josephs reign 1848-1898 two-sided, hallmarked on the edge Ag commemorative medallion. Sign.: Anton Scharff (7,99g/26mm) C:AU,XF patina, small scratch
32691.

Ausztria 1898. "Ferenc József uralkodásának 50 éves jubileumára 1848-1898" kétoldalas, peremen jelzett Ag emlékérem. Szign.: Anton Scharff (7,99g/26mm) T:AU,XF patina, kis karc Austria 1898. "50th Anniversary of Franz Josephs' reign 1848-1898" two-sided, hallmarked on the edge Ag commemorative medallion. Sign.: Anton Scharff (7,99g/26mm) C:AU,XF patina, small scratch

Rufpreis:
18 000 HUF
48,65
52,94
32692.

Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
35,29

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF