11524.
452. Gelaufene Fernauktion
Gläser
4 600 HUF
12,20 EUR, 13,14 USD
6 db aranyozott, csiszolt szőlőmintás talpas üvegpohár, kopásokkal, m: 11 cm + kristály tálca, 34x15 cm