Gläser Zahl der Lose: 230
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2740842
11606
452
Glass-objects
Likőrös, aranyozott üveg dugó, m: 13 cm, d: 22mm
2601593
11607
452
Glass-objects
Ólomkristály kehely, hibátlan, m:14cm 2601591
11608
452
Glass-objects
3db ólomkristály (váza, bonbonier) hibátlan, m:8,5-13cm 2762438
11609
452
Glass-objects
Kerek ólomkristály tálca, hibátlan, d: 29,5 cm 2750876
11610
452
Glass-objects
Szögletes likőrös üveg csiszolt üveg dugóval. Hibátlan. 22 cm
2750844
11611
452
Glass-objects
Egy doboznyi vegyes, kis méretű parfümös üveg 2-4 cm
2663072
11612
452
3800
Glass-objects
Üveg kiöntő, sérült üveg dugóval. Szakított, kézzel festett, m: 42 cm
2601604
11613
452
Glass-objects
Ólomkristály kínáló, hibátlan, d:20 cm 2992054
11614
452
Glass-objects
Nagyméretű formába préselt üvegkancsó, fém szerelékkel, belső jégtartó üvegtartállyal, jelzés nélkül, fém részén kopással, m: 27 cm
3013403
11615
452
Glass-objects
Üveg kompótos készlet, kézzel festett szamócás-virágos mintával, 1 db tál + 6 db tányér, d: 14 - 24 cm
2978728
11616
452
Glass-objects
Hámozott mintás kék kristály váza, pereménél fazettált, jelzés nélkül, kis kopottsággal, m: 14 cm
2978720
11617
452
Glass-objects
Csiszolt és hántolt mintával díszített kristály váza, jelzés nélkül, minimális kopottsággal, m: 20 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF