Gläser Zahl der Lose: 230
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2978732
11618
452
2200
Glass-objects
Hámozott mintás vörös kristály váza, pereménél szirom alakra fazettált, jelzés nélkül, kis kopottsággal, m: 14,5 cm 2794632
11619
452
5500
Glass-objects
2 db Orrefors Liliom formájú masszív kristály kínáló tál. Jelzettek 20x17 cm, 16x13 cm
2567286
11620
452
600
Glass-objects
2 db csatos üveg, kopásnyomokkal, m: 24,5 cm
2895940
11621
452
2200
Glass-objects
Cseh aranyozott üveg kínáló tál, kis kopással d: 21 cm
2976513
11622
452
Glass-objects
Lila üveg design kínáló, jelzés nélkül, kopással, m: 27 cm
2947910
11623
452
Glass-objects
Antik füstszínű hutaüveg dugós palack, jelzés nélkül, kis kopással, m: 21 cm 2990148
11624
452
Glass-objects
Kézzel készült üveg hal asztali dísz. Anyagában színezett, hibátlan 15,5 cm
2990455
11625
452
2200
Glass-objects
Römer üveg talpas borospohár, zenélőszerkezettel, aranyozott, csiszolt szőlőfürt motívummal. Kopott. Alján etikett: Wien (Bécs). egy szőlőszem hiányzik m: 15,5cm V: 0,4 dl
2990453
11626
452
2200
Glass-objects
Römer üveg talpas borospohár, zenélőszerkezettel, aranyozott, csiszolt szőlőfürt motívummal. Kopott. Alján etikett: Wien (Bécs). m: 15,5cm V: 0,4 dl
2987927
11627
452
Glass-objects
Érdekes formájú likőrös üveg Aigner Austria felirattal 16 cm
2985204
11628
452
Glass-objects
Régi német hialitüveg váza, körbefutó arany relief díszítéssel, címkével jelezve, minimális kopottsággal, m: 26 cm
2981006
11629
452
Glass-objects
Kristály kínáló asztalközép 19x12 cm Hibátlan
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF