Gläser Zahl der Lose: 230
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3006167
11666
452
Glass-objects
Elefánt alakos üveg asztaldísz. Formába préselt, kontúrmaratott üveg, jelzés nélkül,hibátlan, 13x13 cm
3006150
11667
452
2200
Glass-objects
Italos üveg, pikkelyes mintát idéző felülettel, kopással, m: 23 cm
2956066
11668
452
Glass-objects
Csiszolt mintás ólomkristály kosár kínáló, jelzés nélkül, kopással, m: 12,5 cm
3005774
11669
452
Glass-objects
Ólomkristály kínáló, fodrozott szájperemmel, hántolt virágmintával, kopással, d: 18 cm, m: 12 cm
3005779
11670
452
Glass-objects
Ólomkristály kínáló, gazdag mintával díszítve, kopással, d: 21,5 cm, m: 11,5 cm
3006109
11671
452
Glass-objects
Loft antik tejüveg ipari csarnoklámpa búra, savmaratott felülettel, jelzés nélkül, minimális kopottsággal, d: 28 cm
3005636
11672
452
Glass-objects
2 darab színezett üvegkosár, jelzés nélkül, kopással, m: 18,5-23 cm
3005227
11673
452
Glass-objects
Kristály italos üveg, hámozott mintával, kis kopással, m: 20 cm
3005221
11674
452
Glass-objects
Ólomkristály váza, hámozott és csiszolt mintával, hibátlan, m: 21,5 cm
3003951
11675
452
Glass-objects
Ólomkristály váza, hámozott díszítéssel, kis kopással, m: 18 cm
3003965
11676
452
Glass-objects
Antik kék alapon csiszolt és festett üveg kupaváza, sérülésekkel, m: 18 cm
3009249
11677
452
Glass-objects
Anchol Hulking 2 db teás csésze, aljjal, jelzett, hibátlan
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF