Gläser Zahl der Lose: 230
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2978781
11510
452
Glass-objects
Lábakon álló négyoldalas kristály kínáló, gazdag csiszolással díszítve, minimális kopottsággal, 22x22x7 cm
2996579
11511
452
Glass-objects
Ritzenhoff Champus luxury pezsgős pohár, Seymour Chwast 1999-es mintatervével díszítve. Bemutató füzettel, díszdobozban, jelzéssel,hibátlan, m: 24 cm
2946393
11512
452
3200
Glass-objects
Piros-zöld, olasz kristály kínáló tál. Anyagában színezett, hibátlan 27x25 cm,
2946380
11513
452
3200
Glass-objects
2 db Wiesenthalhütte design gyertyatartó párban. Jelzett. d: 10 cm
2791206
11514
452
Glass-objects
Svéd üveg váza, karcokkal, jelzés nélkül, m: 20 cm
2655250
11515
452
Glass-objects
Német retró kék üveg váza, hibátlan, jelzett, m: 20 cm 2655258
11516
452
Glass-objects
Svéd Boda kristály tálka, 4 db, egyiken nagyobb lepattanás, jelzett, dobozban.
2761359
11517
452
2200
Glass-objects
Orrefors üveg kínáló tálka. Jelzett, hibátlan. d: 14 cm 2983783
11518
452
Glass-objects
Antik kristály késbak szett, 6 db, jelzés nélkül, kopással, h: 10 cm
2983777
11519
452
Glass-objects
cca 1930 Tátra Szikvízgyár szódásüveg, formába öntött domború felirattal és mintával, feliratos 1941-es fejjel, kopással, m: 26,5 cm 2935121
11520
452
3400
Glass-objects
Ólomkristály váza, Osztrák Labdarúgó Szövetség emblémával. Hibátlan 22,5 cm
2992039
11521
452
Glass-objects
VEB Jena Glaswerk üveg kávéfőző, leírással, jó állapotban Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF