https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Gläser Zahl der Lose: 230
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2867225
11474
452
0
380000
Glass-objects
Andere Sammelgebiete
Verrerie Schneider Art Deco váza. Többrétegű, savmaratott, narancs színű öntött üveg váza Art Deco motívumokkal Francia, 19227-28 körül Jelzett: Charder és gravírozott: Le Verre Francais. Szép állapotban. m: 25,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2910019
11475
452
0
40000
Glass-objects
Andere Sammelgebiete
Gallé jelzéssel: Üveg díszváza, plasztikus virágmintával, jelzett, hibátlan, m: 55 cm
CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL!
Das Lot is nicht erreichbar
2910013
11476
452
0
40000
Glass-objects
Andere Sammelgebiete
Gallé jelzéssel: Üveg díszváza, plasztikus virágmintával, jelzett, hibátlan, m: 55 cm
CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL!
Das Lot is nicht erreichbar
2762419
11477
452
0
12000
Glass-objects
Andere Sammelgebiete
Bohémia, Art Deco üveg gyertyatartó, jelzés nélkül, hibátlan, m: 19 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2797680
11478
452
0
38000
Glass-objects
Andere Sammelgebiete
L. Dal Borgo Murani Venezia: Design váza. Jelzés nélkül, hibátlan kézzel készült darab, m: 20,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2659635
11479
452
0
24000
Glass-objects
Andere Sammelgebiete
Vén Edit (1937-): Üveg kompozíció, jelzés nélkül. 30x20 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2965436
11480
452
0
11000
Glass-objects
Andere Sammelgebiete
Vladislav Urban retró füstüveg váza. Anyagában színezett, jelzés nélkül, hibátlan, m: 14 cm 2969740
11481
452
0
15000
Glass-objects
Andere Sammelgebiete
Nagyméretű Chribska színátmenetes üvegváza, terv.: Josef Hospodka. Aljánál kis pattanással, jelzés nélkül, m: 36 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2791972
11482
452
0
8000
Glass-objects
Andere Sammelgebiete
Montreal borozó garnitúra 5 pohár, egy palack, dugóval, Zajecar ólomkristály, eredeti dobozában, hibátlan
Das Lot is nicht erreichbar
2987958
11483
452
0
9000
Glass-objects
Andere Sammelgebiete
Szecessziós üveg hasábváza. Formába öntött, egyik oldalán színezett tulipán mintás téglatest alakú váza. Jelzés nélkül, minimális kopottsággal, 17x13x7 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2942340
11484
452
0
5500
Glass-objects
Andere Sammelgebiete
Murano Lavorazione kínáló, anyagában színezett, címkével jelzett, hibátlan, 23x16 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3011226
11485
452
0
14000
Glass-objects
Andere Sammelgebiete
Nagyméretű Chribska színátmenetes üvegváza, terv.: Josef Hospodka. Aljánál kis pattanással, jelzés nélkül, m: 17 cm
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Öffnungszeiten
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse