11625.
452. Gelaufene Fernauktion
Gläser
2 200 HUF
5,95 EUR, 6,47 USD
Römer üveg talpas borospohár, zenélőszerkezettel, aranyozott, csiszolt szőlőfürt motívummal. Kopott. Alján etikett: Wien (Bécs). egy szőlőszem hiányzik m: 15,5cm V: 0,4 dl