11500.
452. Gelaufene Fernauktion
Gläser
8 000 HUF
cca 1900, Jégvödör. Hutaüveg, bronz szerelékkel. Talpánál fazettált, testén hántolt mintákkal körvonalazott bíborpácolt részek között csiszolt, aranyozott virágfüzérek. Kopással, m: 15,5 cm