Gläser Zahl der Lose: 230
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3009973
11486
452
Glass-objects
Murano üvegcsillár, szerelékével, jó állapotban, jelzés nélkül, d: 40 cm 2659992
11487
452
4200
Glass-objects
Borostyán sárga nagy méretű üveg tál, hibátlan, d: 40 cm
2729459
11488
452
Glass-objects
Shaker szett, eredeti dobozában, hibátlan. 2761360
11489
452
Glass-objects
Orrefors üveg kínáló tálka. Jelzett, hibátlan. 18x18 cm
2966607
11490
452
Glass-objects
Cseh virágmintával zománcfestett és aranyozással ékesített zöldüveg padlóváza, jelzés nélkül, hibátlan, m: 40,5 cm
2987972
11491
452
Glass-objects
Ólomkristály váza, ezüst (Ag) szerelékkel, fogazott peremrésszel, gazdag hámozott és csiszolt mintával, talpon jelzéssel, kis kopottsággal, m: 17,5 cm 2952527
11492
452
Glass-objects
Sklo Union Josef Hospodka cseh kék-zöld színezett üveg kínáló, jelzés nélkül, kis kopással, 30x13x12 cm
2987347
11493
452
Glass-objects
Murano levélnehezék, tömör, belső színezett figurális díszítéssel, lapra csiszolt, jelzés nélkül, kis kopással, m:7,5 cm
2956579
11494
452
5500
Glass-objects
Cseh régi több színnel anyagában színezett talpas kínáló, jelzés nélkül, hibátlan, d: 24 cm, m: 18 cm
2956517
11495
452
5500
Glass-objects
Cseh színátmenetes kék-zöld üvegkínáló, jelzés nélkül, minimális kopottsággal, d: 20 cm
3006372
11496
452
Glass-objects
Antik barnán színezett borospalack, fújt üveg, kopással, m: 37 cm 2977614
11497
452
Glass-objects
Walther glass német kristály asztali kínáló. Csiszol, formába öntött, anyagában színezett, eredeti dobozában d: 31 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF