Keramiken Zahl der Lose: 157
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2824571
11120
452
3800
Art-ceramics
Deruta mázas kerámia bonbonier. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 7,5 cm
2727022
11121
452
Art-ceramics
Rosenthal retro kerámia tál. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 20x11 cm
3008785
11122
452
Art-ceramics
2 db női fejes kerámia fali plasztika, az egyik jelzett, kisebb hibákkal, d: 12,5 - 19 cm 3008754
11123
452
Art-ceramics
3 db mázas kerámia: Hódmezővásárhelyi tál és falitányér, Szénási J. ill. Kincses HMV jelzéssel. + Nagyobb méretű tál, jelzés nélkül. Változó állapotban, mázhibákkal, d: 19 - 24,5 cm 2821522
11124
452
Art-ceramics
Jelzés nélkül: 5 db csempekép. Mázrepedésekkel, 7,5x7,5cm 2974242
11125
452
Art-ceramics
Városlőd nagyméretű kerámia falitányér, jelzéssel, minimális kopottsággal, d: 35,5 cm 2893129
11126
452
Art-ceramics
Retró sárga - fekete színvilágú mázas kerámia váza, jelzett, lepattanásokkal, m: 17,5 cm
2966748
11127
452
Art-ceramics
2 db német mázas kerámia váza, jelzett, némi kopással, m: 21,5 - 23,5 cm
2927933
11128
452
Art-ceramics
Bodrogkeresztúri kerámia madár, jelzés nélkül, hibátlan, m: 14 cm 2987546
11129
452
Art-ceramics
Antik mázas kerámia sütőedény, jelzés nélkül, kopással, 17x18x11 cm
2975915
11130
452
Art-ceramics
Táncosok kerámia fali dísz. Hátoldalán jelzett 15x15 cm
2990463
11131
452
Art-ceramics
Iparművész kerámia edény, hibátlan, m: 28 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF