Keramiken Zahl der Lose: 157
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2808286
11144
452
Art-ceramics
Tófej retró mázas kerámia váza, jelzés nélkül, minimális kopással, m: 16,5 cm
2817893
11145
452
Art-ceramics
Jelzés nélkül: Régi kerámia váza, kis kopásokkal, m: 16 cm
2808236
11146
452
Art-ceramics
Bodrogkeresztúri maci, kerámia, jelzés nélkül, hibátlan, m: 16,5 cm 2792397
11147
452
Art-ceramics
Retró kerámia falitál, hibátlan, d: 24 cm
3011109
11148
452
Art-ceramics
Elefánt figurális hamuzó, jelzéssel, anyagkopással, m: 14,5 cm
3013532
11149
452
Art-ceramics
Antik vizes korsó, kopással, m: 27 cm 3013292
11150
452
Art-ceramics
Skanzen Zalaegerszeg dísztál, Bodrogkeresztúri, kis kopással, d: 22 cm
2989456
11151
452
Art-ceramics
Kislány és a támadó kakas figura. Mázas kerámia, jelzett, hibátlan 16x17 cm 3012147
11152
452
Art-ceramics
BJM jelzéssel: angyalka, mázas kerámia, jelzett, hajzálrepedéssel 11 cm 2847547
11153
452
Art-ceramics
Jelzés nélkül: Budapest, Vajdahunyad vára. Mázas kerámia dísztálka. Hátoldalán az Iparművészeti Vállalat zsűri címkéjével. d: 11,5 cm
2847601
11154
452
Art-ceramics
2 db retró virágmintás csésze, mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, mázrepedésekkel, d: 10 cm, m: 7 cm
3014067
11155
452
Art-ceramics
Parasztmadonna + Milfajt Ferenc, engóbozott kerámia falidíszek, kopással, jelzés nélkül, m: 18,5-20,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF