Keramiken Zahl der Lose: 157
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3011266
11036
452
4600
Art-ceramics
Kornfeld János: Ikebana, mázas kerámia, jelzett, kopott, h: 34 cm 3011254
11037
452
4600
Art-ceramics
Kerezsi Gyöngyi (1943- ): Ovális kínálótál. Jelzett, kis kopással, 22x19 cm
2927193
11038
452
Art-ceramics
Fodor Ilda (1959-): Retro váza. Mázas kerámia, jelzéssel, hibátlan, m: 19 cm
2983797
11039
452
Art-ceramics
Balássy Éva: Ikonterv. Mázas kerámia, jelzéssel, minimális kopottsággal, 19x13,5 cm
2978355
11040
452
Art-ceramics
Világhy Árpád (1960). Levél alapformából kiinduló levélmintás váza. Jelzéssel, hibátlan, m: 27,5 cm
2989526
11041
452
Art-ceramics
Mészáros Géza (1918-1987): Gyermekét ringató anya, mázas kerámia, kézzel festett, hibátlan, m:15 cm 3005393
11042
452
Art-ceramics
Király Károly: Retro hólyagos gyertyatartó, jelzéssel, hibátlan, m: 15 cm
3005388
11043
452
3400
Art-ceramics
B. Várdeák Ildikó (1929-2013): Mázas kerámia kínáló, felhajtott oldallal, jelzett, hibátlan, d: 21 cm
3005376
11044
452
4200
Art-ceramics
Király Károly: Retro váza, hibátlan, mázrepedt, jelzett, m: 21 cm
3005233
11045
452
Art-ceramics
Antalfiné Szente Katalin: Fehér ruhás éneklő lány. Jelzett, kis kopottsággal, m: 21 cm
3005237
11046
452
Art-ceramics
Király Károly: Retro hólyagos gyertyatartó, jelzéssel, hibátlan, m: 22 cm
3011790
11047
452
Art-ceramics
Világhy Árpád (1960- ): Táska alakú italos üveg. Jelzéssel, hibátlan, h: 22 cm, m: 22 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF