Keramiken Zahl der Lose: 157
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3011271
11048
452
4200
Art-ceramics
Mihály Béla ikebana, kerámia, jelzett, kis kopással, 18x18 cm
3011253
11049
452
Art-ceramics
Karsay Judit (1945-): Tűzpiros váza. Jelzéssel, kis kopással, m: 18 cm
3011245
11050
452
4200
Art-ceramics
Fórizsné Sárai Erzsébet: Vérmázas váza. Jelzéssel, hibátlan, m: 18 cm
2984315
11051
452
3800
Art-ceramics
G jelzéssel iparművészeti vörös-narancssárga mázas váza, hibátlan, m: 29,5 cm
2961536
11052
452
Art-ceramics
Szabó Kata: Balatonalmádi emlék Mázas kerámia, jelzés nélkül, fa alapon 9x8 cm
2991309
11053
452
Art-ceramics
Szabó Kata: Piros macska pár, jelzés nélkül, hibátlan, 7x7 cm 2991310
11054
452
Art-ceramics
Szabó Kata: Macskás plakett, jelzés nélkül, hibátlan, 8x6 cm
2991068
11055
452
Art-ceramics
B. Várdeák Ildikó (1929-2013): Mázas kerámia kínáló, jelzett, hibátlan, d 20 cm
2954340
11056
452
3400
Art-ceramics
Erdélyi István: Retro kerámia váza,jelzés nélkül, hibátlan, m: 30 cm 2890190
11057
452
Art-ceramics
Balázs Árpád: Miskolci emlék, fali kerámia, jelzett, kopásokkal, d: 14 cm
811938
11058
452
100
Art-ceramics
Czúgh János (1917-1993): Kiöntő, festett mázas kerámia, jelzett, kiöntő résznél kis lepattanással, m: 23 cm 3005793
11059
452
Art-ceramics
Szécsi Jolán: Focista fiú. sérülésekkel, m: 16,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF