Keramiken Zahl der Lose: 157
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3004866
11060
452
Art-ceramics
Berky jelzéssel: Népi ruhás fiú. Mázas kerámia, jelzéssel, hibátlan, m: 13,5 cm 3008736
11061
452
Art-ceramics
Szilágyi jelzéssel: Mázas kerámia gyertyatartó és olajmécses, tölgyleveles-makkos díszítéssel. Hibátlan, m: 8 - 13,5 cm 2760819
11062
452
Art-ceramics
2946699
11063
452
4400
Art-ceramics
DR jelzéssel többmázas kerámia váza, minimális kopással, m: 31 cm
2974845
11064
452
5500
Art-ceramics
cca 1930 Hal figurális lámpatest. Festett kerámia, kis kopással, m: 26 cm
2946638
11065
452
Art-ceramics
Vésett madármintás fekete kerámia váza, padlóváza. Sorszámozott, kis kopással, m: 41 cm 2936048
11066
452
3800
Art-ceramics
Magyar iparművész, mázas kerámia váza. Kézzel festett, jelzés nélkül, hibátlan 29 cm 2743794
11067
452
Art-ceramics
Stehla német Art Deco kerámia váza, jelzett, kopásnyomokkal, m: 12,5 cm
3005372
11068
452
6500
Art-ceramics
cca 1960 Iparművészeti Vállalat kerámia sün ikebana, címkével jelzett, hibátlan, h: 18 cm
3011518
11069
452
Art-ceramics
Bitossi rimini blue olasz MCM kancsó, mázas kerámia, jelzett, hibátlan 28 cm
3012139
11070
452
Art-ceramics
Magyar népi szecessziós kerámia váza 1902, Szekszárd. Mázas kerámia, jelzett, kis mázhibákkal 18 cm 3013395
11071
452
3800
Art-ceramics
Csörgő korsó, antik vizes korsó. Mázas cserép. Kisebb mázsérülésekkel, m: 17 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF