Keramiken Zahl der Lose: 157
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2659843
11072
452
Art-ceramics
Retró cseh kerámia tálka, jelzés nélkül, apró máz lepattanásokkal, d: 12 cm
2969689
11073
452
Art-ceramics
Iparművészeti Vállalat retro váza, K jelzéssel, hibátlan, m: 32 cm
2974869
11074
452
Art-ceramics
Bodrogkeresztúri retró UFO váza, címkével jelzett, nyakánál sérült, d: 23,5 cm, m: 15 cm
2987369
11075
452
4400
Art-ceramics
Pesthidegkúti sárga-fekete mázas kínáló, jelzés nélkül, kopással, 22x17,5 cm
2987337
11076
452
4400
Art-ceramics
2987332
11077
452
4800
Art-ceramics
Szicíliai kézzel festett díszkancsó, jelzéssel, minimális kopottsággal,m: 33 cm
2987374
11078
452
Art-ceramics
Bodrogkeresztúri bikás tál, jelzés nélkül, kis kopással, 21x21 cm
2927184
11079
452
Art-ceramics
Piros-kék retro kerámia váza, jelzés nélkül, hibátlan, m: 22,5 cm
2927188
11080
452
Art-ceramics
Piros-sárga retro kerámia váza, jelzéssel, hibátlan, m: 30 cm 2708736
11081
452
Art-ceramics
Kék-fehér kerámia váza rücskös mázzal, jelzés nélkül, m: 23 cm
2936052
11082
452
Art-ceramics
Magyar iparművész mázas kerámia dísztál. Kézzel festett, jelzett, kis mázrepedéssel 22x22 cm
2961563
11083
452
3200
Art-ceramics
Német virág mintás retro kerámia váza. Jelzett, hibátlan 20 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF