Keramiken Zahl der Lose: 157
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2977507
11084
452
Art-ceramics
Fehér mázas amfora váza. Jelzés nélkül, hibátlan 29 cm
2956621
11085
452
2200
Art-ceramics
Ördögfejes kerámia díszkancsó, jelzés nélkül, kis kopással, m: 18 cm 2956632
11086
452
Art-ceramics
Hódmezővásárhelyi retró váza, mázas kerámia, jelzés nélkül, kis kopással, m: 35 cm
2961554
11087
452
Art-ceramics
Retro kerámia váza plasztikus mázzal. Jelzés nélkül, hibátlan. 31 cm 2961552
11088
452
3200
Art-ceramics
Iparművész retro kerámia váza. Jelzett, hibátlan. 22 cm
2977510
11089
452
Art-ceramics
Vörös mázas amfora váza. Jelzés nélkül, alján apró lepattanással 37 cm
2977495
11090
452
Art-ceramics
Kahla német mázas kerámia váza. Jelzett, hibátlan 16 cm
2911415
11091
452
2200
Art-ceramics
Handkerchief stílusú kerámia kínáló, mázas kerámia, jelzés nélkül, d: 23 cm, m: 9 cm
2936062
11092
452
Art-ceramics
Gyertyatartó iparművész, kétféle mázas kerámia . Kézzel festett, jelzett, mázrepedésekkel 23 cm
2984284
11093
452
4800
Art-ceramics
Maja stílusú fekete kerámia boroskancsó, jelzés nélkül, minimális kopottsággal, m: 36 cm 2785237
11094
452
Art-ceramics
Antik népi tányér, korának megfelelő állapotban, d: 21 cm 2785955
11095
452
3200
Art-ceramics
Duth jelzéssel: Oroszlán. Mázas kerámia. XX: sz. eleje. Jelzett, mázhibákkal. 13 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF