11008. 452. Gelaufene Fernauktion Keramiken
8 000 HUF
0 HUF
Alföld, 20. sz. eleje, Lakodalmas fazék. Sérült, javított, m: 37 cm /// CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL/ONLY PERSONAL COLLECTION
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras