11057. 452. Gelaufene Fernauktion Keramiken
1 000 HUF 2,70 EUR, 2,94 USD
0 HUF
Balázs Árpád: Miskolci emlék, fali kerámia, jelzett, kopásokkal, d: 14 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras