11020. 452. Gelaufene Fernauktion Keramiken
80 000 HUF
0 HUF
Bod Éva (1924-2004): Plasztikus fali kerámia fali dísz. Mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, ragasztott, kovácsoltvas keretben. 18x38 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras