11074. 452. Gelaufene Fernauktion Keramiken
3 600 HUF 9,73 EUR, 10,59 USD
0 HUF
Bodrogkeresztúri retró UFO váza, címkével jelzett, nyakánál sérült, d: 23,5 cm, m: 15 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras