11009. 452. Gelaufene Fernauktion Keramiken
14 000 HUF 37,84 EUR, 41,18 USD
0 HUF
Keleties stílusú aranyozott kerámia díszkancsó pár, jelzéssel, kopással, kis pattanással, m: 35 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras