11034. 452. Gelaufene Fernauktion Keramiken
5 500 HUF 14,86 EUR, 16,18 USD
0 HUF
Kerezsi Gyöngyi (1943-): Szálváza. Mázas kerámia. kézzel festett, jelzett, kis kopással, m: 23 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras