11007. 452. Gelaufene Fernauktion Keramiken
4 000 HUF 10,81 EUR, 11,76 USD
0 HUF
Nádudvar, 20. sz. eleje, Aratókorsó, jelzés nélkül, anyagkopással, m: 34 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras