Keramiken Zahl der Lose: 157
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2951373
11012
452
38000
Art-ceramics
Kiss Roóz Ilona (1920-2010): Nő virágcsokorral, váza, jelzéssel, minimális kopottsággal, m: 38 cm
2847154
11013
452
28000
Art-ceramics
Gonda István (1952-): Kerámia falidísz, jelzett, kis lepattanás a felső sarok oldalánál, Mezőtúr, 1980 körül, 20x17 cm
2755474
11014
452
38000
Art-ceramics
2911518
11015
452
Art-ceramics
Csécsy Imréné Menzer Magda (1896-1972): Ráday Pál és Ráday Gedeon emlékezetére, nagyméretű festett kerámia falikép, jelzéssel, tűzhibával és kopással, 42x29 cm
3010569
11016
452
Art-ceramics
Bercsényi Miklós: Arc, művészi kerámia, jelzés nélkül, hibátlan, h: 9 cm
2832568
11017
452
Art-ceramics
Mihály Béla stílusában: Retró kerámia váza, hibátlan, m: 30 cm
2786481
11018
452
24000
Art-ceramics
Laborcz Mónika (1941-): Retro iparművész tál, mázas kerámia, jelzett, hibátlan, d: 37 cm
2897096
11019
452
4800
Art-ceramics
Mihály Béla kerámia váza, jelzéssel, hibátlan, m: 34,5 cm
2965121
11020
452
80000
Art-ceramics
Bod Éva (1924-2004): Plasztikus fali kerámia fali dísz. Mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, ragasztott, kovácsoltvas keretben. 18x38 cm 2650334
11021
452
3800
Art-ceramics
Gál Béla: Csacsi. Kerámia, jelzés nélkül. Kopásnyomokkal, m: 14,5 cm 3005242
11022
452
Art-ceramics
Bán Károly: Zsugorított mázas kerámia váza, jelzéssel, hibátlan, m: 25,5 cm 2956600
11023
452
5500
Art-ceramics
Kornfeld János: Ikebana, mázas kerámia, jelzett, kis kopással, h: 33,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF