Keramiken Zahl der Lose: 157
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2969671
11024
452
6500
Art-ceramics
Janáky Viktor (1933-1999): Vöröses váza. Jelzéssel, hibátlan, m: 27,5 cm 2974849
11025
452
5500
Art-ceramics
Majoros János: Retro kerámia váza. Mázas kerámia, jelzett, hibátlan, m: 22 cm
2987696
11026
452
Art-ceramics
Laky Vera: Soproni utcakép. 1978. Mázas kerámia plakett, hátoldalán jelzéssel, hibátlan, 21x17 cm
2488892
11027
452
Art-ceramics
Komlós: Házaspár. Színes mázakkal festett Art Deco kerámia, jelzett, restaurált, sérült. m: 38 cm 3005434
11028
452
Art-ceramics
Pesthidegkúti zsugorított mázas váza. Tervező: Csizmadia Margit (1925-1991). Színes mázakkal festett kerámia, hibátlan, jelzés nélkül, m: 36 cm
3005240
11029
452
Art-ceramics
Bán Károly: Zsugorított mázas kerámia váza, jelzéssel, hibátlan, m: 24 cm
3011276
11030
452
Art-ceramics
Király Gábor vérmázas és zsugormázas váza, jelzéssel, kis kopással, m: 35 cm 2771286
11031
452
Art-ceramics
Böröcz Márta, kerámia tál, jelzés nélkül, hibátlan, d: 25 cm
2983791
11032
452
Art-ceramics
Vén Edit (1937-): Arc. Mázas kerámia fali plakett folyófű kiegészítéssel, jelzéssel, minimális kopottsággal, 18x18 cm 3005427
11033
452
6500
Art-ceramics
Horváth Magdolna (1929 - ): Dísztál. Jelzett, hibátlan, d: 31,5 cm
3005384
11034
452
5500
Art-ceramics
Kerezsi Gyöngyi (1943-): Szálváza. Mázas kerámia. kézzel festett, jelzett, kis kopással, m: 23 cm
3005380
11035
452
5500
Art-ceramics
Dybisewszky Pál (1917-1978): Mécsestartó. Arcot imitáló áttört díszítéssel, jelzéssel, hibátlan, m: 25,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF