6 000 HUF
16,22 EUR, 17,65 USD
8 darabos porcelán tétel, ritkább darabokkal, közte szappantartó, mozsár, betegitató pohár, gyufagyújtó, egyik darab tejüveg. Jó állapotban, kopással, közte jelzettek.