Porzellan Zahl der Lose: 315
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3012958
11266
452
Hollóházi paradicsommadár mintás négyoldalú váza, jelzéssel, hibátlan, m: 24 cm 3013060
11267
452
Hollóházi Hajnalka mintás kaspó, fodros és matricás mintákkal, jelzéssel, hibátlan, d: 16 cm, m: 14 cm 3013055
11268
452
Hollóházi Scarbantia mintás porcelán váza, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 21,5 cm 3010807
11269
452
Hollóházi retro kávéskészlet, jelzéssel, kopással, teljes 3011193
11270
452
Hollóházi porcelán pingvin, kézzel festett, jelzett, csőre sérült, m: 16,5 cm
3007492
11271
452
Hollóházi Fúvós fiú. Terv: Káldor Aurél. Rendkívül ritka festéssel! Jelzéssel, hibátlan, m: 14,5 cm 2980919
11272
452
Hollóházi nyújtózkodó kislány. Terv.: Káldor Aurél. Kézzel festetett, jelzett, m: 14 cm 2966601
11273
452
Hollóházi virágmintás fedeles váza, jelzett, hibátlan, m: 38 cm 2966600
11274
452
Hollóházi aranyozott virágmintás padlóváza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 36 cm 2991776
11275
452
Hollóházi ezüstözött szélű süteményes szett, jelzéssel, kopással, d: 19 cm
3011423
11276
452
Hollóházi vérpiros mokkás készlet, kiöntő és tejkiöntő nélkül, jelzett 2967843
11277
452
Hollóházi márványmintás váza és ékszertartó, jelzéssel, kopással, h: 19,5 cm, m: 25,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF