Porzellan Zahl der Lose: 315
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3012526
11278
452
Hollóházi fácán mintás porcelán váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 24 cm 3012597
11279
452
Hollóházi Szász Endre tervezte falitál, matricás, jelzett, hibátlan, d:20 cm 3012578
11280
452
Hollóházi paradicsommadár mintás porcelán füles váza. Matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 36 cm 3012575
11281
452
Hollóházi tűzmadár mintás fedeles váza, porcelán, jelzéssel, kis kopással, m: 32 cm 3012682
11282
452
Hollóházi porcelán kacsa dísz, kézzel festett, jelzett, kopással 24 cm 3012658
11283
452
Hollóházi vizapár, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 22,5 cm 3012755
11284
452
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített bonbonier. Matricás, jelzett, kis kopással, 13,5x9 cm 3012970
11285
452
3400
Hollóházi Hortenzia mintás porcelán váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 22 cm 3013048
11286
452
Hollóházi tojás alakú bonbonier h: 7,5 cm + Hollóházi bonbonier 16x10 cm + Herendi hamuzó 2. oszt. jelzéssel, d: 15 cm, jelzéssel, kis kopással 2857735
11287
452
Hollóházi design váza irizáló mázzal, jelzett, kopással 21 cm
3005474
11288
452
Hollóházi porcelán tál. Matricás, jelzett, hibátlan 25 cm
2979027
11289
452
Hollóházi ékszeres tálka. Matricás virágmintával díszített, jelzett, hibátlan, 18,5x14,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF