Porzellan Zahl der Lose: 315
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3012729
11302
452
Harlekin bohóc jelzés nélküli kézzel festett porcelán szobor, kis lepattanással, 35 cm
3005769
11303
452
Jlmenau "Carmen" lila virágmintás 5 személyes étkészlet, dekoratív, jelzett, kopásokkal 2989521
11304
452
Aquincum? desing kakas figura. Kézzel festett, jelzés nélkül, minimális mázhibával 21 cm 2883747
11305
452
Aquincum aquazur bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. terv: Őz-Szabó Antónia. d: 10 cm,
2655253
11306
452
Francia Napóleon konyakos hamutál, fajansz, kopásnyomokkal, 19x19 cm
2597994
11307
452
900
Kronester Bavaria emlék tál, 2000 éves Augsburg, jelzett, hibátlan, d:24cm 2609597
11308
452
Classic Rose Rosenthal Group "Hans Gründl: Nürnberg " porcelán fali dísztál, hibátlan, jelzett, d: 27 cm
2824556
11309
452
ENS porcelán bonbonier, figurális rózsákkal, kis lepattanások, jelzett, 18x10 cm 3012563
11310
452
Antik kínai fedeles váza, jelzés nélkül, minimális kopottsággal, m: 25,5 cm
3012605
11311
452
Vadászat mintás kínai részben kézzel festett váza, jelzéssel, hibátlan, m: 30 cm 3012718
11312
452
Német porcelán brandenburgi huszár figura, jelzéssel, hibátlan, m: 20 cm 3012703
11313
452
Antik kínai szálváza, jelzés nélkül, kis kopással, m: 16 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF