Porzellan Zahl der Lose: 315
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3012774
11314
452
Kínai padlóváza, masszába nyomott és festett díszítéssel, jelzés nélkül, talpánál kopással, m: 46 cm
3012985
11315
452
4600
Cseh Alt Wien szendvicskínáló tál, matricás reneszánsz jelenettel, kopással, jelzett, h: 49 cm 3012511
11316
452
4200
Japán porcelán kaspó. Kézzel festett, jelzett, kis kopással. d: 17 cm, m:13 cm 3012977
11317
452
Szecessziós kétfüles fajansz váza, szüretelő asszonyokat ábrázoló képpel, kopással, m: 21 cm 2983238
11318
452
Gerzit original vadászkorsó, körben matt mázzal bevont vadászjelenetek, ornamentikus díszítéssel kialakított füllel, jelzéssel, hibátlan, m: 16,5 cm
2953013
11319
452
Gien francia mohaszínű csigatál készlet. Jelzéssel, mázas fajansz, hibátlan, d: 21,5 cm 2918649
11320
452
Bavaria régi teljesen aranyozott kávés / mokkás készlet, jelzett, kis kopással, egyik alátét sérült, teljes szett
2822234
11321
452
2835083
11322
452
Fischer Emil (1863-1937): Porcelán pecsenyés tál, jelzett, kopott 37,5x25,5 cm
2829755
11323
452
Japán Kutani teacsésze, jelzett, eredeti pecsétes fadobozban, kis kopásokkal, m: 7,5 cm
3014085
11324
452
Bavaria aranymintával díszített levesestál pár, jelzéssel, hibátlan, d: 26 cm, m: 16 cm 3009670
11325
452
Villeroy & Boch kínaizáló fajansz tányér. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 20 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF