Porzellan Zahl der Lose: 315
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3006805
11326
452
Ifj. Grünwald Mór Budapest porcelán csésze, kézzel festett, jelzett, kopással, m: 8 cm
3006790
11327
452
Bartosch V. és Fiai Budapest jelzett vastagüveg bögre, kopással, m: 6 cm 3006770
11328
452
2979025
11329
452
Wallendorf máz alatti kobalt festéssel díszített kínáló. Fodros peremmel, jelzéssel, hibátlan, d: 28 cm 3010710
11330
452
Gerzit original vadászkorsó, körben matt mázzal bevont vadászház és vadászjelenetek, ornamentikus díszítéssel kialakított füllel, jelzéssel, hibátlan, m: 17,5 cm
3006620
11331
452
Gránit iparművész jellegű sárga teázó szett. Kiöntő + 6 db csésze. Jelzéssel, kopással, m: 15 cm 3010978
11332
452
Antik porcelán patikai mozsár törővel, kopással, m: 15,5 cm, törő h: 23 cm
2978397
11333
452
8 darabos porcelán tétel, ritkább darabokkal, közte szappantartó, mozsár, betegitató pohár, gyufagyújtó, egyik darab tejüveg. Jó állapotban, kopással, közte jelzettek.
2759122
11334
452
2759125
11335
452
2833809
11336
452
Békás porcelán bonbonniere. Kézzel festett, jelzés nélkül, hibátlan. 17x12 cm
3012213
11337
452
Royal Worcester England antik angol teáskanna, kézzel festett porcelán, jelzett, minimális lepattanások, kopások, mázrepedések, jelzett, Anglia 1892, m:13cm, d:19cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF