Porzellan Zahl der Lose: 315
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2992066
11350
452
3012105
11351
452
Lichte porcelán korsó fém fedéllel vadász jelenettel, 17 cm + hozzávaló dísztányér d: 19 cm Matricás, jelzett, hibátlan 3012417
11352
452
Delft porcelán testű asztali lámpa .Kézzel festett, jelzett, hibátlan 22 cm 3012424
11353
452
Delft porcelán váza 21 cm és tányér .Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 25 cm
3012413
11354
452
Kínai porcelán váza .Matricás, jelzett, hibátlan 18 cm 3011551
11355
452
Majomcsalád porcelán figura, jelzés nélkül, hibátlan 18 cm 3011491
11356
452
Lilien retro mokkás csésze és alj készlet 6+6 db Jelzett, hibátlan 3011509
11357
452
3800
2 db porcelán csontos tányér halas mintával, Matricás, jelzett, kopott 18 cm
3012714
11358
452
Kék mintás egymásra rakható porcelán só és bors tartó. Jelzés nélkül, hibátlan 15 cm
3012671
11359
452
Rokokó pár Alt-Wien jelzéssel. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 8,5 cm 3012642
11360
452
Japán porcelán váza. Matricás, jelzett, hibátlan 16 cm
3012813
11361
452
Delft jellegű kézzel festett porcelán váza, jelzés nélkül, hibátlan, m: 29,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF