Porzellan

Zahl der Lose: 315

11350.

Rufpreis:
3 000 HUF
Lichte porcelán korsó fém fedéllel vadász jelenettel, 17 cm + hozzávaló dísztányér d: 19 cm Matricás, jelzett, hibátlan
11351.

Rufpreis:
3 000 HUF
Delft porcelán testű asztali lámpa .Kézzel festett, jelzett, hibátlan 22 cm
11352.

Rufpreis:
3 000 HUF
10
Delft porcelán váza 21 cm és tányér .Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 25 cm
11353.

Rufpreis:
3 000 HUF
Kínai porcelán váza .Matricás, jelzett, hibátlan 18 cm
11354.

Rufpreis:
3 000 HUF
16
Majomcsalád porcelán figura, jelzés nélkül, hibátlan 18 cm
11355.

Rufpreis:
3 000 HUF
Lilien retro mokkás csésze és alj készlet 6+6 db Jelzett, hibátlan
11356.

Rufpreis:
3 000 HUF
14
2 db porcelán csontos tányér halas mintával, Matricás, jelzett, kopott 18 cm
11357.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,27
11,18
Kék mintás egymásra rakható porcelán só és bors tartó. Jelzés nélkül, hibátlan 15 cm
11358.

Rufpreis:
3 000 HUF
Rokokó pár Alt-Wien jelzéssel. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 8,5 cm
11359.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
Japán porcelán váza. Matricás, jelzett, hibátlan 16 cm
11360.

Rufpreis:
2 400 HUF
Delft jellegű kézzel festett porcelán váza, jelzés nélkül, hibátlan, m: 29,5 cm
11361.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF