Porzellan Zahl der Lose: 315
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3012762
11362
452
Kínai férfi. Porcelán szobor, kézzel festett, jelzés nélkül, hibátlan, m: 24 cm
3012733
11363
452
Waldershof Bavaria porcelán kínáló tál. Matricás, jelzett, mázhibával. 33 cm 3012516
11364
452
Wallendorf legyezős díva, biszkvit és mázas porcelán, keze sérült, jelzéssel, m: 17 cm 3012961
11365
452
Schaubach Kunst német virágmintás váza, jelzett, aranyozott, hibátlan, m: 17 cm
3012928
11366
452
Victoria virágmintás kínáló, jelzéssel, kopással, d: 15,5 cm, m: 7,5 cm
3011180
11367
452
cca 1880-1890 William Alsager Adderley & Co 2 db csésze alátéttel, sérülésekkel, d: 14 cm, m: 7 cm 3013431
11368
452
Szecessziós stílusú váza, matricás historizáló jelenettel, formaszámmal jelezve, kopással, m: 24 cm 2985084
11369
452
Világhy Árpád (1960-): Növényi ornamentikával díszített váza pár. Plasztikus díszítésű biszkvit porcelán váza pár, jelzéssel, hibátlan, m: 14 cm
2969007
11370
452
Gerzit gyűjtői söröskorsó, a gyár saját antik mintájával, körben figurális jelenetekkel díszítve, áttetsző barna mázas, jelzett, hibátlan, m: 13 cm
2983246
11371
452
3200
Gerzitl vadászkorsó, körben matt csokoládémázzal bevont vadászjelenetekkel díszítve, ornamentikus díszítéssel kialakított füllel, jelzéssel, hibátlan, m: 16,5 cm
2983252
11372
452
Gerzitl original söröskorsó, alpesi jelenetekkel díszítve, jelzéssel, hibátlan, m: 19 cm
2983256
11373
452
3200
Gerzit kos csillagjegy díszítésű söröskorsó, ón fedéllel, jelzéssel, hibátlan, m: 16,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF