Porzellan Zahl der Lose: 315
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2985735
11374
452
Gerz vadászmintás söröskorsó, steinzeug, vadászjelenettel és vadászó puttós jelenettel díszített, jelzéssel, hibátlan, m: 17 cm
3014061
11375
452
3200
cca 1925 Weimar aranyozott porcelán váza, jelzett, hibátlan, m: 25,5 cm
2946201
11376
452
3200
Remoan porcelánfestés: Kétfüles fedeles váza, matricás és kézzel festett díszítéssel, jelzéssel, kis kopással, m: 32 cm
2946196
11377
452
3200
18 darabos lómintás porcelán tétel: tálak, kiöntő, csésze, alátét, hamuzó, fűszerszórók. Jelzés nélkül, fedélhiánnyal, szép állapotban.
2914673
11378
452
3200
3007051
11379
452
Nevető Buddha porcelán szobor, jelzés nélkül, hibátlan 20 cm
3005344
11380
452
Aquincum asztali szett. Mozaikot idéző kék háttér előtt virágos mintával. Festő: Szabó Zsuzsa. Kis kopással, jelzéssel, 11x10 cm 3006112
11381
452
Original Gerzit "Wimbledon 1977" söröskorsó, színes mázakkal festett oldalán az adott évben férfi győztes Björn Borg, illetve a női győztes Virginia Wade alakja látható. Ón fedéllel. Jelzéssel, m: 14 cm 3006944
11382
452
Hummel virágot tartó kisfiú figura, persely?, jelzéssel, kis kopással, m: 9 cm 3006824
11383
452
3 db antik emlékbögre, "Békési Julia" névvel, sérüléssel, m: 9-10,5 cm 3007115
11384
452
3200
Japán pralinés készlet, jelzéssel, kis kopással, d: 9 és 17 cm
3006494
11385
452
cca 1890 Johnson Bros "Holland" hagymamintás pecsenyés tál, kopással, mázfoltokkal, jelzéssel, 36,5x27 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF