Porzellan Zahl der Lose: 315
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2966053
11422
452
2200
Vohenstrauss Bavaria porcelán fali dísztányér, Bernd Gagel - "Rathaus zu Michelstadt" mintával. Matricás, jelzett, számozott, hibátlan, d: 20 cm
2966048
11423
452
2200
Bareuther Bavaria porcelán fali dísztányér, Franz von Defregger sorozat, "Die Puppenreparatur". Matricás, jelzett, számozott, hibátlan, d: 20 cm
2966044
11424
452
2200
Bareuther Bavaria porcelán fali dísztányér, Franz von Defregger sorozat, "Der Vogel". Matricás, jelzett, számozott, hibátlan, d: 20 cm
2966043
11425
452
2200
Bareuther Bavaria porcelán fali dísztányér, Franz von Defregger sorozat, "Besuch der Großeltern". Matricás, jelzett, számozott, hibátlan, d: 20 cm
2954377
11426
452
Haas & Czjek virágmintás pecsenyés tál, jelzéssel, kopással, 34x23 cm
2954516
11427
452
Aquincum bólogatós porcelán kutya figura. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 7 cm 2966376
11428
452
Gombát szedő lány porcelán figura, jelzéssel, hibátlan, m: 15 cm
2992043
11429
452
Alba Júlia retró porcelán váza, kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal, lepattanásokkal. m: 37cm 2992040
11430
452
Bavaria tejkiöntő, virágmintás, matricás, jelzett, kis kopással, m: 9,5 cm
2992037
11431
452
Iris porcelán Szeged historizáló jelenetes váza, jelzéssel, kis kopottsággal, m: 17,5 cm
2992057
11432
452
Delt váza, porcelán, jelzett, mázrepedéssel, m: 15,5 cm
2992045
11433
452
Régi fekete arany virágmintás fajansz váza, jelzés nélkül, kopásokkal, m: 26,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF