Porzellan Zahl der Lose: 315
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3012746
11446
452
Heinrich mediterrán mintás kínálótál, kis kopással, h: 31 cm 3012740
11447
452
100
Antik német táncosnő figura, kézzel festett, jelzéssel, sérült, m: 25,5 cm 3012981
11449
452
Schaubachkunst porcelán váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 25 cm
3012953
11450
452
Josef Steidl Znaim porcelánfajansz historizáló mini posztamens, kézzel festett, tetején puttókkal, jelzett, sérült, m: 10 cm, d: 9 cm (tetején)
3010846
11451
452
Porcelán kekszkínáló ovális tálka, fonott tartóban, 18x12 cm
3012494
11452
452
Royal Dux kalapos hölgy, biszkvit porcelán, feje ragasztott, jelzéssel, m: 22,5 cm 3013288
11453
452
Muskétás Restaurant Budapest Gránit dísztál, jelzéssel, kopással, d: 22,5 cm
3013538
11454
452
Kínai porcelán szervírozótál szett, jelzéssel, hibátlan, d: 10-23 cm 3013552
11455
452
Vegyes sokdarabos porcelán tétel, közte nagyméretű jelzett lófigura, vegyes állapot és méret. 3013555
11456
452
Vegyes sokdarabos porcelán tétel, közte puttó és táncos figura, vegyes állapot és méret.
960935
11457
452
Royal Vienna (Alt Wien) porcelán tálka, kis oroszlánlábakon, kézzel festett, kis lepattanással és apró kopásnyomokkal, jelzett, d: 14 cm 3009471
11458
452
Virág mintás porcelán váza. Kézzel festett, jelzett, kopott 11,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF