https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Porzellan Zahl der Lose: 315
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2870151
11157
452
0
200000
Chinaware / Porcelain
Andere Sammelgebiete
Zsolnay nagy méretű díszkulacs, historizáló mintázattal, 1880 körül Formaszám: 705 masszába nyomott Zsolnay Pécs és Made in Austria-Hungaria márkajelzések. Mázrepedések, restaurált, nyakánál ragasztott. m:48 cm sz: 34 cm / Zsolnay historic large water bottle. Restored.
Das Lot is nicht erreichbar
2927581
11158
452
0
80000
Chinaware / Porcelain
Andere Sammelgebiete
Zsolnay eozin és ökörvérmázas váza / lámpatest virág díszítéssel. Kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 26,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3011744
11159
452
0
30000
Chinaware / Porcelain
Andere Sammelgebiete
cca 1930 Zsolnay irizáló mázas teás készlet, aranyozott kartusokban klf historizáló mintákkal díszíve. Jelzett, kopással, teljes.
Das Lot is nicht erreichbar
3005303
11160
452
0
18000
Chinaware / Porcelain
Andere Sammelgebiete
Zsolnay kacsa figurális névjegykártya tartó. Formába öntött fehércserép, ökörvér színű eozinmázzal borítva, alján eozinnal pecsételt jelzés. Terv.: Török János. Kopással, kis lepattanással, m: 13,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3004353
11161
452
0
14000
Chinaware / Porcelain
Andere Sammelgebiete
cca 1936, Zsolnay kisplasztika - Kislány tyúkkal. Savmaratott felületén eozin mázzal bevont keménycserép. Alján eozin mázra bélyegzett jelzéssel, mázrepedéssel, m: 11 cm 2967839
11162
452
0
40000
Chinaware / Porcelain
Andere Sammelgebiete
Zsolnay eozin nőalakos váza, kis gyári mázhibával, egyébként hibátlan, pajzspecsétes, m: 24,5
Das Lot is nicht erreichbar
3004383
11163
452
0
44000
Chinaware / Porcelain
Andere Sammelgebiete
Zsolnay váza: Vágyakozás. Szecessziós stílusú nőalakkal díszített, szájánál virágszerűen szétnyíló váza, savmaratott felületén zöldes és arany eozinmázakkal festett. Alján jelzett. Minimális kopottsággal, m: 24,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2968840
11164
452
0
50000
Chinaware / Porcelain
Andere Sammelgebiete
Zsolnay díszváza. Formába öntött porcelán. Felületén színesen festett táncoló, zenélő alakok. Török János modellje, 1960. Alján jelzett: zölddel bélyegzett márkajel. Zsolnay-gyár, (Pécsi Porcelángyár), 1960-as évek. M.: 40,5 cm Irodalom: Kovács Orsolya: Zsolnay modern, 1953-1990. Pécs, 2020., 110. oldal. Hibátlan, aljánál gyári tűzhibával, m: 40,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2978345
11165
452
0
16000
Chinaware / Porcelain
Andere Sammelgebiete
Lőrincz Győző (1940-): Magenta-türkiz mázakkal festett perembe gyűrt hasábváza. Jelzéssel, hibátlan, m: 27,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2622523
11166
452
0
60000
Chinaware / Porcelain
Andere Sammelgebiete
Fali dísztál pár. Színes mázakkal festett fajansz. Öblében Ámor és Psziché jelenettel. Jelzett. Formaszám: 20672. XIX sz. második fele. Korának megfelelő mázrepedésekkel, mázhibával, apró máz lepattanásokkal és kopásokkal. d: 40 cm (CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL)
Das Lot is nicht erreichbar
3006093
11167
452
0
50000
Chinaware / Porcelain
Andere Sammelgebiete
Herendi Viktória mintás pecsenyés tál, jelzéssel, hibátlan, 37x28 cm 2954358
11168
452
0
40000
Chinaware / Porcelain
Andere Sammelgebiete
Herendi Hófehérke és a hét törpe, kézzel festett, jelzett, Hófehérke koronája sérült, egyébként hibátlan, m: 5 és 14 cm között. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Öffnungszeiten
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse