Porzellan Zahl der Lose: 315
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3005029
11459
452
Douglas Gibbon kerámia váza, matricás, kopással, 20×11 cm 3005717
11460
452
Gránit fedeles tárolóedény, kopással, m: 11 cm
3006949
11461
452
Aquincum akt figura. Jelzéssel, hibátlan, kis tűzhibával, m: 23 cm. 3010445
11462
452
Royal Copenhagen kisváza, kézzel festett, jelzett, m: 6 cm 3007002
11463
452
2200
Porcelán reszelő, olívabogyó mintával, jelzéssel, hibátlan, d: 12,5 cm
2833818
11464
452
KZ jelzéssel: Alfa és Ómega porcelán dobozka. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással 7x9 cm
3012206
11465
452
Bavaria porcelán teáscsésze, alátét és desszertes tányér, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, 3 db 2941085
11466
452
Gerzit madár alakú italtartó, jelzéssel, dugó nélkül, hibátlan, m: 17,5 cm
2771984
11467
452
Alföldi porcelán korsó Eger látképével, jelzett, matricás, m: 17 cm
3008742
11468
452
Drasche és Bodrogkeresztúri mókusok, 2 db, kézzel festett, jelzéssel, minimális kopással, m: 11,5 - 13,5 cm
3008731
11469
452
Cicák, 2 db porcelán figura, lekopott jelzéssel, 5,5 - 7,5 cm 3008686
11470
452
Katonazenész kürttel, szovjet porcelán figura. Kézzel festett, jelzett, kopásokkal, m: 6,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF