Porzellan Zahl der Lose: 315
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2948536
11471
452
Hutschenreuther "Brocade" csontporcelán csésze alátéttel, jelzett, hibátlan, d: 12,5 cm, m: 6 cm
3003661
11472
452
Porcelán olívabogyó szervírozó. Jelzés nélkül, hibátlan, h: 41 cm 2998725
11473
452
Weimar antik tejporcelán reggeliző szett, aranyozással, jelzéssel, hibátlan, d: 20 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF