Porzellan Zahl der Lose: 315
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2987960
11181
452
1900 Bernard Bloch váza. Ovális alapforma, futóvirág mintával, jelzéssel, talpánál pattanásokkal, m: 20 cm
2987993
11182
452
24000
Famille Rose kínai porcelán váza, krémbarna alapon kézzel festett virágminták, alján jelzéssel. Hibátlan, m: 37 cm
2986092
11183
452
Nagyméretű kínai mintás padlóváza, masszába nyomott és festett díszítéssel, jelzéssel, minimális kopottsággal, m: 60 cm CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL/ONLY PERSONAL COLLECTION 2807368
11184
452
Herendi kék virágmintás levesestál, jelzett, korának megfelelő állapotban. 34x20,5x22 cm
3011513
11185
452
Zsolnay dísztál. Csontszínű alapon aranyozással és domború mintákkal tagolt mezőkben kézzel festett, aranykontúrozott virágcsokrok. Jelzéssel, hibátlan, d: 30,5 cm 2992031
11186
452
28000
Herendi tigriskölykök, kézzel festett porcelán, jelzett, minimális kopásokkal, m: 17 cm
3011462
11187
452
Zsolnay antik nefelejcs mintás tál készlet, 6 db, matricás, domború pontozott mintával, dísztálként is használhatóak, kopással, d: 24 cm 3006651
11188
452
Herendi zöld-fehér-arany mintás porcelán teás csésze készlet. 6 db csésze, aljjal. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással 3005049
11189
452
Herendi MF mintás teás készlet, hiányos, kézzel festett, jelzett. Sérülésekkel, fedél belseje hiányos. 2847144
11190
452
14000
2847145
11191
452
14000
2847167
11192
452
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF