Porzellan Zahl der Lose: 315
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2953735
11193
452
Herendi / Óherendi zöld virágmintás nagytányér szett, 6 db, masszába nyomott és festett jelzéssel, kopással, d: 25 cm
2966105
11194
452
Herendi virágmintás süteményes készlet, szép állapotban, egyik darabon kis hajszálrepedéssel. Jelzett, d: 8,5 cm
2847164
11195
452
Herendi kék virágmintás ragutál, jelzett, kis kopással, 25 cm
3013690
11196
452
Herendi Viktória mintás (VBO) lapostányér, jelzéssel, minimális kopásnyomokkal, d: 25,5 cm 1041359
11197
452
14000
Herendi Ludas Matyi, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m: 20 cm, h: 25 cm 2795457
11198
452
2847163
11199
452
2807695
11200
452
1024352
11201
452
Herendi porcelán színes madár, kézzel festett, jelzett (koronás), hibátlan, m: 7,5 cm
2908530
11202
452
Antik Herendi / Óherendi virágmintás süteményes tányér, masszába nyomott és festett jelzéssel, kopással, d: 20,5 cm
2908539
11203
452
Antik Herendi / Óherendi virágmintás leveses tányér, masszába nyomott és festett jelzéssel, kopással d: 23 cm
3012680
11204
452
Herend tertia nagy méretű kagyló kínáló, jelzéssel, kis kopottsággal, 23,5x22x8 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF