Porzellan Zahl der Lose: 315
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3013632
11205
452
Herendi porcelán Viktória mintás leveles tálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 15×8,5 cm 3005042
11206
452
Herendi MF mintás süteményestál készlet, 6 db, kopással, 2 tálon repedéssel, jelzett, d: 19 cm 2905550
11207
452
Herendi eton mintás kistányér. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással d: 20 cm 3011671
11208
452
Herendi Viktória mintás porcelán bonbonier, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, 13,5×10×4,5 cm 3014758
11209
452
Herendi Viktória mintás 1db mélytányér, kézzel festett porcelán, jelzett, kopásnyomokkal, ragasztott. 2909179
11210
452
Herendi / Óherendi zöld virágmintás tányér, masszába nyomott és festett jelzéssel, kopással, d: 20 cm
2909177
11211
452
2908531
11212
452
Antik Herendi / Óherendi virágmintás süteményes tányér, masszába nyomott és festett jelzéssel, kopással, tűzhibákkal, d: 20,5 cm
2909170
11213
452
3012669
11214
452
Herendi Eton mintás kis fedeles váza. Jelzéssel, kézzel festett, kis kopással, m: 9,5 cm 3013050
11215
452
Herendi porcelán béka levélen, 1939. Kézzel festett, jelzett, levél végén pattanással, 7,5x6,5x4 cm 3006946
11216
452
Herendi porcelán cipő. 2. oszt. jelzéssel, kopással, h: 10,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF