Porzellan Zahl der Lose: 315
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3010990
11217
452
Herendi Rothschild mintás fogpiszkáló tartó, jelzéssel, kopással, m: 6 cm 3011675
11218
452
Herendi Viktória mintás ékszeres tálka, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, d: 8 cm 3012047
11219
452
Herendi Viktória mintás vázácska 2 db. Kézzel festett, jelzett, egy kis kopással. 9 cm, 7 cm 2954549
11221
452
Herendi zöld virágos kínálótál, lecsiszolt jelzéssel, kopással, 31,5x25 cm 2992022
11222
452
40000
2952508
11223
452
28000
2986757
11224
452
Zsolnay lila virágmintás hat személyes kávés készlet. Matricás,
jelzett, hibátlan, teljes. 2992033
11225
452
Zsolnay eozin mázas fekvő bika, jelzett, sérült szarvakkal. 22 cm
3012634
11226
452
Zsolnay furulyázó juhász, kézzel festett, jelzett, minimális kopással, m: 26 cm
3004334
11227
452
Zsolnay eozin mázas szüreti pohár. Zöld és arany eozinmázakkal borított, jelzéssel, minimális kopottsággal, m: 16 cm 3014661
11228
452
cca 1885 Zsolnay díszkancsó. Magastüzű ún. pink mázas, formába öntött finomfajansz, masszába nyomott Zsolnay jelzéssel és formaszámmal jelzett, mázrepedésekkel, repedésvonallal, füle restaurált, m: 18 cm 3012126
11229
452
Zsolnay 58-60 darabos aranyozott szélű étkészlet, zömmel tányérok, egy része jelzéssel. Kopottak, közte repedés, pattanás, klf méretben. CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL/ONLY PERSONAL COLLECTION Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF