Porzellan Zahl der Lose: 315
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2992032
11230
452
Herendi kecskét itató fiú szobor, jelzés nélkül, sérült, ragasztott, m: 17 cm
3013627
11231
452
Zsolnay virágmintás váza, jelzett, hibátlan, m: 13 cm 3009469
11232
452
Zsolnay virág mintás porcelán váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 12,5 cm 3005288
11233
452
3800
Zsolnay eozin mázas kút, jelzett, kopással, tetején mázsérüléssel, m: 14,5 cm 3005589
11234
452
4200
Zsolnay búzavirág mintás váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 12 cm 3005593
11235
452
Zsolnay pillangó mintás váza, jelzéssel, hibátlan, m: 11,5 cm 3005316
11236
452
Zsolnay kisváza pár. Csontszínű alapmázon aranykontúrozott pipitér díszítéssel. Hibátlan, mázrepedéssel, jelzéssel, m: 13 cm
3006623
11237
452
Zsolnay virágmintás mokkás szett, matricás, jelzett, kopással, teljes 3009935
11238
452
4600
Zsolnay pirosvirágos mokkás készlet, matricás, jelzett, csészehiánnyal, kopott 3011770
11239
452
Zsolnay 4 db virágmintás kisváza, klf virágmintákkal, jelzéssel, hibátlan, m: 7-11,5 cm
3011768
11240
452
Zsolnay lepkemintás tojás alakú bonbonier, jelzéssel, hibátlan, 11x8,5 cm 3011763
11241
452
Zsolnay búzavirág mintás váza, jelzéssel, hibátlan, m: 14 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF