Porzellan Zahl der Lose: 315
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3011760
11242
452
Zsolnay virágmintás váza fodros szájrésszel, jelzett, hibátlan, m: 12 cm 3011758
11243
452
Zsolnay kökörcsin mintás váza. Jelzéssel, hibátlan, m: 13 cm 3011755
11244
452
Zsolnay vajszínű alapon virágmintás váza. Jelzett, hibátlan, m: 12,5 cm 3011748
11245
452
Zsolnay virágmintás hólyagos váza, jelzéssel, hibátlan, m: 11 cm 2968810
11246
452
3800
Zsolnay búgócsigás kisfiú, terv.: Sinkó András. kézzel festett, jelzett, hibátlan (kis gyári tűzhibával, m: 13 cm
3013087
11247
452
Zsolnay fehér aludt tejes csupor, jelzéssel, kis gyári anyaghibával, m: 13,5 cm
3005044
11248
452
Zsolnay szendvicses tál, matricás virágmintával, jelzéssel, kopással, 44x16,5 cm 3005633
11249
452
1940 Zsolnay kulacs, népmese motívummal, oldalán "Buék 1940 Transformátor olaj-minta" felirattal, kopással, m: 19 cm 3006431
11250
452
Zsolnay 5 darab retro csésze, aljjal, jelzéssel, sérüléssel. 3011680
11251
452
Zsolnay virágmintás mini kaspó, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 8,5 cm 2983184
11252
452
Zsolnay Parádfürdő Csevice Forrás porcelán kulacs, jelzéssel, hibátlan, m: 11 cm
2947903
11253
452
Zsolnay "Éva" szószos edény dombormintával, jelzéssel, kopással, h: 22 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF